کشور گرجستان

گرجستان کشوری با امکانات و زیبایی های گسترده طبیعی ، مردم مهمان نواز، هنر و فرهنگ و بیش از همه تاریخی است. هر آنچه نیاز است در مورد ویزای گرجستان بدانید را در این صفحه مشاهده می کنید. در صورت نیاز به مشاوره اختصاصی می توانید با رزرو وقت مشاوره از راهنمایی های مشاوران تخصصی ما استفاده نمایید.

میخوای تحصیلی مهاجرت کنی؟

دانشگاه رو انتخاب کن، رشته رو انتخاب کن، بقیش با ما!

بخش مورد نظر را از لیست پایین انتخاب کنید.
ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی گرجستان

چرا تحصیل  در گرجستان ؟

تحصیل در گرجستان فواید زیادی دارد:

 • اول از همه، پذیرش بدون مدرک زبان اعم از آزمون آیلتس و تافل امکان پذیر است.
 • گرفتن ویزا در گرجستان کار چندان سختی نیست.
 • گرجستان دارای استانداردهای بالایی در زمینه آموزش با کیفیت است.
 • در گرجستان دانشگاه ها و کالج های کلاس جهانی وجود دارد.
 • در گرجستان، بسیاری از دانشگاه های دولتی شهریه دریافت نمی کنند و برخی از آنها برای هر ترم از پانصد یورو تا ۱۵۰۰ یورو دریافت می کنند.
 • گرجستان دارای برترین دانشگاههای فنی و توریسم در جهان است.
 • برنامه های مطالعاتی بین المللی و فرصت های تحقیقاتی بسیار خوبی در گرجستان وجود دارد.
 • شهریه گرجستان کم است. بیش از ۲۵۰،۰۰۰ دانشجوی بین المللی برای تحصیل به گرجستان می روند.
 • متوسط هزینه ماهانه در گرجستان بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ یورو در ماه است.
 • مشاغل نیمه وقت که حداقل ۲۰ ساعت در هفته هستند در دسترس است.
 • پردازش ویزا آسان است و بین ۴۵ تا ۶۰ روز زمان می‌برد.
 • دانشجویان ممکن است یک سال پس از اتمام برنامه مطالعه بمانند. اجازه کار به راحتی توسط آن کارفرمای خاص قابل تمدید است.
 • در مدت پنج سال از زمان کار کامل در گرجستان می توانید اجازه اقامت دائم را دریافت کنید.
 • مدارک بسیار در دسترسی برای دریافت ویزا مورد نیاز است.
 • گرجستان معمولاً با گذراندن دوره تحصیل در دانشگاه ها برخی از موقعیت های کارآموزی های (با حقوق) در رده بالای شرکت های چند ملیتی را در اختیارتان می گذارد که می تواند منجر به دریافت کار در تمام وقت شود.
 • زبان انگلیسی تنها ابزار آموزشی برای چندین برنامه است.
 • یک فرصت بزرگ برای یادگیری یک زبان و فرهنگ خارجی وجود دارد. شما ممکن است یک بازدید کوتاه مدت داشته باشید و مدرک خود را به پایان برسانید.
 • بورس های تحصیلی زیادی در دسترس است.
 • گرجستان از سطح زندگی بالایی برخوردار است.
 • خانواده شما می‌توانند با ویزای توریستی در گرجستان با شما دیدار کنند.
 • گرجستان  از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است.
 • گرجستان بیش از سیصد موسسه آموزش عالی دارد و این موسسات شامل هشتاد و دو دانشگاه و یکصد و سی و دو موسسه است که دوره های کوتاه مدتی را ارائه می دهند.
 • گرجستان مشارکت زیادی در دانشجویان خارجی دارد زیرا طیف وسیعی از برنامه های تحصیلی را فراهم می کند.
 • تقریباً ۱.۸ میلیون دانشجو برای ادامه تحصیلات عالی در گرجستان، کشور خود را ترک می کنند. 
 • چهارصد دوره مختلف تحصیلی وجود دارد که توسط نهادهای مختلف در سراسر کشور ارائه می شود.

هزینه های تحصیل در گرجستان نسبت به سایر مناطق اروپا کاملا مقرون به صرفه است. تحصیل در گرجستان به دلیل کیفیت تحصیلات، شهریه پایین و هزینه های معقول زندگی یکی از بهترین گزینه ها در میان سایر کشورهای خارج از کشور است. در لیست زیر کالج ها در گرجستان رتبه بندی خاص هزینه و ارزش ارائه شده است.

کتابها و لوازم شهریه موسسات

کالج کشاورزی آبراهام بالدوین ۱۰۲۴۱ دلار ۹۰۰ دلار

کالج اگنس اسکات ۳۹۹۶۰ دلار ۱۰۰۰ دلار

دانشگاه ایالتی آلبانی ۱۶۱۹۶ دلار ۱۲۵۰ دلار

کالج فنی آلبانی ۴۸۴۸ دلار ۸۰۰ دلار

کالج شغلی Altierus 7،۹۱۲ دلار ۱،۹۰۶ دلار

دانشگاه بین قاره ای آمریکا ۱۱۹۷۳ دلار ۱۵۰۰ دلار

کالج اندرو ۱۶،۵۶۰ دلار ۱۴۰۰ دلار

دانشگاه آرگوسی ۱۳۸۳۸ دلار ۱۵۰۰ دلار

دانشگاه ایالتی آرمسترانگ ۱۵۹۰۰ دلار و ۱۵۷۳ دلار

کالج فنی آتن ۴،۹۳۰ دلار ۹۰۰ دلار

متوسط ۱۵۲۰۰ دلار ۱۳۸۰ دلار

شهروندان کشورهای بدون ویزا که از طریق ویزای دانشجویی وارد گرجستان می شوند، باید ظرف ۴۵ روز به سالن خدمات عمومی برای گروه ویزای دانشجویی  مراجعه کنند و لیست مستندات زیر را ارائه دهند:

سند تأیید پذیرش در موسسه آموزش مجاز؛
گذرنامه – برای دریافت ویزای دانشجویی گرجستان، سند باید دارای معیارهای زیر باشد: اعتبار گذرنامه باید حداقل سه ماه پس از اعتبار ویزای گرجستان تمدید شود. گذرنامه نباید آسیب ببیند و نباید حاوی علائم غیر مجاز باشد. گذرنامه باید حداقل شامل دو صفحه خالی باشد و باید ظرف ۱۰ (ده) سال گذشته صادر شود.
فرم درخواست ویزا؛
اثبات وجوه کافی مانند صورتحساب بانکی متقاضی در مدت ۶ ماه گذشته یا سند دیگری که اعتبار کافی را تأیید می کند.
اثبات پرداخت شهریه؛
دو عکس در اندازه گذرنامه
بیمه درمانی انفرادی – باید برای مدت اعتبار ویزا معتبر باشد.
اثبات محل اقامت؛
برای صدور ویزا برای افراد زیر سن قانونی، مرجع صدور ویزا باید با موافقت نماینده قانونی آنها ارائه شود. این رضایت باید به صورت کتبی بیان شود.

خوابگاه / اقامت در گرجستان توسط برخی از دانشگاه ها مدیریت می شود، در حالی که در برخی از دانشگاه ها، دانشجویان در خوابگاه دانشگاه می مانند و مسئولیت رفاه خود را کاملاً بر عهده دارند.

هتل های خوبی با تجهیزات اولیه و محیط مناسب برای دانشجویان وجود دارد. دانشجویان بین المللی که متقاضی تحصیل در گرجستان هستند، باید از وضعیت اسکان این کشور آگاه باشند. از آنها انتظار می رود که بپرسند و یا بدانند که آیا موسسه خاصی که آنها درخواست می کنند روند اقامت را کنترل می کند یا خیر. دانشجویان می توانند در شهرهای گرجستان اقامتگاه هایی با قیمت های مختلف پیدا کنند. بستگی دارد که آنها چه نیازهایی دارند. اگر آنها به دنبال اقامت ارزان هستند، می توانند اقامت در خانه در یک خانواده گرجستانی مهمان نواز را انتخاب کنند، قیمت ماهانه از ۱۰۰ پوند شروع می شود. قیمت متوسط ​​آپارتمان ۴۰-۶۰ مترمربع از ۱۸۰ پوند در ماه شروع می شود، آپارتمان را دانشجویان می توانند تقسیم کنند. همچنین برخی هتل ها وجود دارند و قیمت های روزانه آنها از ۴۰ پوند شروع می شود.

لازم است کلیه دانشجویان با صاحبخانه توافق نامه امضا کنند زیرا به عنوان مدرک اقامت برای صدور مجوز اقامت به مقامات محلی مهاجرت ارائه می شود.

مشاغل دانشجویی در گرجستان:

دانشجویان خارجی می توانند در کنار تحصیل به دنبال کار و کار نیمه وقت باشند. با این حال ، آنها باید به خاطر داشته باشند که این یک روند خسته کننده است، البته در نهایت پاداش. یکی از موانع عمده بسیاری از دانشجویان خارجی که به دنبال کار و تحصیل در گرجستان هستند این است که بیشتر آنها قادر به صحبت به گویش محلی هستند. این ممکن است برای ساکنان جدید کشور کمی چالش برانگیز باشد.

علی رغم اینکه بسیاری از شرکت ها و موسسات سرمایه گذاری خارجی به دنبال استخدام خارجی ها هستند تنها با این فرض که دانش زبان انگلیسی خوبی دارند و فقط گرجی کافی برای برقراری ارتباطات اساسی را دارند.

حداقل دستمزد مشاغل در گرجستان وجود ندارد و کارگران با صلاحدید کارفرما پرداخت می شوند. همچنین نیازی به اجازه کار نیست زیرا هیچ محدودیتی در کار و تحصیل وجود ندارد، دانشجویانی که به دنبال کار می روند باید پس از سال اول اقامت خود در کشور اجازه اقامت بگیرند. متوسط ​​حقوق در هر ماه بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ پوند در هفته است اما این برای برخی از مشاغل نیمه وقت می تواند کمتر باشد.

مشاغل نیمه وقت تحت سلطه دانشجویان خارجی شامل مشاغل در بخش خدمات به عنوان پیشخدمت، متصدی بار، آشپز، صندوق دار، فروشنده و پرسنل بازاریابی است. چندین شرکت دانشجویان خارجی را در نقش های بازاریابی جذب می کنند که شامل تبلیغات درب منزل یا درگیر شدن در شبکه های اجتماعی است. مشاغل آسان دیگر شامل کارهای خشکشویی، خانه داری، کارهای زایمان است.

تدریس خصوصی همچنین در بین جوامع دانشجویی بین المللی بسیار رایج است، معلمان دانشجویی به زبان، ریاضیات، علوم و طیف گسترده ای از موضوعات دیگر سخنرانی می کنند. این مشاغل بسیار پاداش آور هستند و به مسئولیت خاصی از طرف کارمند احتیاج دارند زیرا غالباً کودکان و بزرگسالان زیر سن قانونی را شامل می شوند.

بهترین جا برای انتخاب

ما یه پلتفرم داریم که میتونی بین ۲۰۰ هزار برنامه تحصیلی توی ۱۱۰ کشور و ۳۸۰۰ تا دانشگاه بر اساس شرایط خودت انتخاب کنی
برای اولین بار

متخصصان نیک ویزا آماده پاسخگویی هستند!

فرق نمیکنه کجا میخوای بری… ما راهشو بهت میگیم 😉
آنلاین

ارزیابی تخصصی شرایط شما

کارشناسان ما شرایط شما را به صورت رایگان ارزیابی می کنند و در کمترین زمان پاسخ شما را خواهند داد کافیه از قسمت زیر بری و فرم رو پر کنی!
رایگان

سوالات متداول در مورد ویزای تحصیلی

هزینه های زندگی در گرجستان برای تجربه کلی دانشجویی که در گرجستان تحصیل می کند ضروری است. به طور متوسط ​​یک دانشجو حداقل ۲ سال را صرف دنبال کردن یک برنامه مدرک در گرجستان می کند.

محل اقامت – این بزرگترین مولفه هزینه های زندگی یک دانشجو است ، و بیشترین هزینه کل را برای هر ماه به خود اختصاص می دهد. برای اجاره یک واحد یک خوابه با آشپزخانه و حمام در یک منطقه عادی ، می توان انتظار داشت که ماهیانه چیزی بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ دلار پرداخت کند.

قراردادهای اجاره در گرجستان قراردادی است و معمولاً برای مدت طولانی، مثلاً ۶ ماه تا ۱ سال ، انجام می شود. مناطقی که در داخل شهر یا مناطقی که گردشگران در آن رفت و آمد می کنند ممکن است ماهیانه ۳۰۰ دلار باشد.

قیمت قامت همچنین به عواملی مانند نوع ساختمان، امکانات ساختمان و غیره بستگی دارد.

برنامه های کمکی مانند اینترنت، برق

هزینه شهر ، آب، گاز، گرمایش تقریباً ۱۰۰ پوند (لاری گرجی، GEL) یا بعضی اوقات کمتر است.

حمل و نقل عمومی در گرجستان بسیار خوب است و تمام مناطق را در هر یک از شهرها پوشش می دهد. سیستم حمل و نقل در شهرهای بزرگی مانند تفلیس، باتومی و کوتایسی بسیار موثر و در دسترس است. برای رفتن به هر نقطه از شهر اتوبوس، مترو، تراموا و تاکسی وجود دارد. هزینه مترو و اتوبوس ها برای رسیدن به هرجای شهر ۵۰. fixed ثابت است. هزینه تاکسی ها بسته به کوتاه یا طولانی بودن مسافت حدود ۳ تا ۱۰ پوند است.

دانشگاه های گرجستان هر دو متعلق به دولت و خصوصی هستند و هزینه های تحصیلات سالانه را نیز از آنها می گیرند. به هر حال، هزینه اکثر آنها واقعاً مناسب است هزینه های مربوط به شهروندان گرجی یا دوره هایی که به زبان گرجی برگزار می شوند، در اکثر موارد ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار است.
دوره های زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی تا حدودی هزینه بر است. شهریه دانشجویان خارجی از ۲۵۰۰ دلار تا ۵۰۰۰ دلار است. چند معافیت برای برنامه های خاص پزشکی یا مدیریت بازرگانی وجود دارد.
فرصت های زیادی برای بورس تحصیلی دانشجویان خارجی به صورت چشم پوشی از شهریه، کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی، بودجه کامل یا بودجه جزئی وجود دارد.
دانشگاه های مختلف به دانشجویان نیازمند که ویژگی های برجسته علمی را در زمینه های مختلف مربوطه خود نشان داده اند، بورسیه می کنند.
همچنین فرصت های تأمین مالی خارجی برای دانشجویان خارجی وجود دارد که برنامه های تحصیلات خود را در دانشگاه های مختلف معتبر کشور دنبال می کنند.

الزامات درخواست برای دانشگاه های گرجستان

 شرایطی وجود دارد که دانشجویان بین المللی برای اطمینان از پذیرش در هر دانشگاه در گرجستان باید رعایت کنند. دانشگاه های مختلف نیازهای متفاوتی دارند. با این حال، شرایط عمومی برای پذیرش در دانشگاه های گرجستان شامل موارد زیر است:

 کارشناسی:

گواهی دبیرستان / دبیرستان
فرم درخواست آنلاین را امضا کرد
گذرنامه بین المللی یا سند سفر
گزارش بهداشت
نتایج دبیرستان / دبیرستان
 کارشناسی ارشد:

گواهی لیسانس
ریز نمرات علمی از یک برنامه کارشناسی
گذرنامه بین المللی یا سند سفر
گزارش بهداشت

دکترا :

مدرک کارشناسی ارشد
گواهی مدرک لیسانس
رونوشت از برنامه کارشناسی ارشد
رونوشت از یک برنامه لیسانس
گذرنامه بین المللی یا سند سفر
رزومه
ارزیابی مصاحبه بیشتر توسط کمیته پذیرش و گروه دانشگاه.
سرانجام، بسیاری از موسسات در گرجستان برای اثبات دانش خود از این زبان به آزمون مهارت انگلیسی نیاز دارند. در صورت عدم تحصیلات قبلی در برخی از کشورها، در صورت عدم تحصیل در برخی از کشورها، می توانند از این درخواست چشم پوشی کنند. آزمون قبولی امتحانات انگلیسی IELTS، TOEFL، C1 نیز لازم است.

مقالات مرتبط ویزای تحصیلی

ویزای کاری

ویزای کاری گرجستان

اجازه کار در گرجستان یا ویزای مهاجرت به ویزایی گفته می شود که به دارنده آن اجازه می دهد به عنوان یک فرد شاغل یا خود اشتغال و همچنین یک کارآفرین کار خود را آغاز کند. این یکی از مجوزهای موجود، همراه با اجازه برای اقامت تحصیلی یا اقامت مجدد خانواده است. این مجوز براساس هدف اقامت صادر می شود و در مورد فعالیت کاری، معمولاً متقاضی شغل خود را قبل از حرکت درخواست یا حداقل تعیین یک فعالیت کارآفرینی در کشور را، تأمین کرده است.

ویزای دسته D1 ویزایی است که توسط افرادی که برای اهداف کاری به این کشور می آیند، چه برای کارهای قراردادی و چه برای فعالیت های کارآفرینی، باید دریافت کنند. درصورتی  که فرد خارجی (توافق نامه کاری را گرفته است)، طبق قانون، کارفرما موظف است وزارت کار، بهداشت و امور اجتماعی را از کار یک مهاجر مطلع کند. این اعلان ظرف ۳۰ روز از انعقاد قرارداد کار به وزارت ارسال می شود.

اخذ ویزای کاری می تواند اولین قدم برای فردی باشد که علاقه مند به اخذ تابعیت گرجستان است.

ارزیابی تخصصی شرایط شما

کارشناسان ما شرایط شما را به صورت رایگان ارزیابی می کنند و در کمترین زمان پاسخ شما را خواهند داد کافیه از قسمت زیر فرم رو پر کنی!
رایگان

مشاوره تخصصی

فرق نمیکنه کجا میخوای بری… متخصصان نیک ویزا بر اساس نیاز شما به شما مشاوره تخصصی میدن و راه رسیدن به هدفت رو بهت میگن
آنلاین

بهترین جا برای انتخاب

ما یه پلتفرم داریم که میتونی بین ۲۰۰ هزار برنامه تحصیلی توی ۱۱۰ کشور و ۳۸۰۰ تا دانشگاه بر اساس شرایط خودت انتخاب کنی
رایگان

ویزاهای کاری در گرجستان خود شامل دسته های زیر است:

دسته های مختلفی از افراد  متخص ممکن است در گرجستان برای کار بیایند، با این حال، بسته به نوع کار آنها ممکن است نیاز به نوع دیگری از ویزای D برای مهاجرت داشته باشند. دسته های دیگر برای نوع ویزای D به شرح زیر است:

ویزای D2: برای افرادی که مشغول کار آزاد (متفاوت از کار کارآفرینی موجود در گروه D1) یا فعالیت های علمی، ورزشی، فرهنگی یا آموزشی می شوند. کارورزان و مطبوعات نیز برای این ویزا اقدام می کنند.

ویزای D3: برای افرادی که برای انجام فعالیت های تحقیقاتی به یک مرکز تحقیقاتی یا موسسه آموزشی مجاز گرجستان می آیند.

ویزای D4: به منظور اتحاد خانواده در گرجستان؛ مشاوران نیک ویزا می توانند جزئیات بیشتری در مورد این وضعیت خاص ارائه دهد.

ویزای D5: این دسته برای افرادی صادر می شود که تحت شرایطی حق مالکیت غیر منقول را دارند.

اخذ اقامت دائم گرجستان پس از مدتی مشخص و با رعایت شرایط عمومی داشتن حداقل یک سال اقامت گرجستان امکان پذیر است.

اجازه اقامت کارگری: کسانی که متقاضی ویزای کار گرجستان هستند می توانند در مدت اعتبار این اجازه در کشور اقامت داشته باشند. این امر هم برای اشتغال و هم برای فعالیتهای کارآفرینی صادر می شود.

اجازه اقامت تحصیلی: دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه یا سایر موسسات آموزشی کشور می توانند براساس این اجازه اقامت موقت داشته باشند.

مجوز پیوستن به خانواده: برای اقامت موقت برای یکی از اعضای خانواده که با یک مقیم یا شهروند گرجستان یا با سایر اقوام ازدواج کرده است صادر می‌شود.

اجازه اقامت ویژه: برای قربانیان قاچاق انسانی و همچنین آزار و اذیت سیاسی، به منظور پناهندگی و تحت شرایط خاصی صادر می شود.  یکی از نمایندگان مهاجرت در گرجستان می تواند جزئیات بیشتری را ارائه دهد.

مجوز اقامت دائم گرجستان: برای شخصی صادر می شود که شش سال در این کشور اقامت داشته باشد و یکی از مجوزهای موقت که در بالا توضیح داده شد را، دریافت کرده باشد. بیشتر مهاجران به این اجازه اقامت در گرجستان  علاقه مند خواهند شد.

اجازه اقامت دائمی نیز برای همسر، والدین یا فرزند یک شهروند گرجی صادر می شود. کسانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این وضعیت هستند می توانند برای اطلاعات بیشتر با نمایندگان نیک ویزا تماس بگیرند.

انواع دیگری از مجوزها نیز می توانند صادر شوند، مانند مجوزها برای افراد بدون تابعیت. ذکر این نکته حائز اهمیت است که شرایط اخذ این مجوزها و اخذ اقامت گرجستان، از یک مورد به مورد دیگر متفاوت است. به همین دلیل کار با تیم نمایندگان ما از ابتدای درخواست شما می تواند شانس شما برای گرفتن مجوز موقت را افزایش دهد و پس از مدت زمان مقرر، می تواند به شما کمک کند تا مطابق تمام مقررات موجود برای اقامت دائم گرجستان اقدام کنید.

متقاضیانی که مایل به اخذ اقامت گرجستان براساس اجازه اقامت موقت خود هستند که برای شش سال گذشته تمدید شده است، لازم است موارد زیر را ارائه دهند:

گذرنامه: شهروند خارجی باید فتوکپی پاسپورت معتبر خود را ارائه دهد.

مدارکی برای زندگی در کشور: اسنادی که ثابت کند متقاضی از شش سال گذشته به طور قانونی در این کشور زندگی کرده است. آنها می توانند شامل اجازه اقامت موقت و موارد دیگر مانند اثبات محل اقامت باشند.

اظهارات درآمد: شواهدی از درآمد قانونی کسب شده در طول اقامت موقت؛ قرارداد کار یا برگه های پرداخت می تواند ارائه شود.

موارد دیگر: اظهارات بانکی نیز می تواند به عنوان مدرک ارائه شود و متقاضی همچنین ملزم به ارائه عکس اخیر با اندازه خاص است.

دپارتمان ثبت احوال آژانس توسعه خدمات عمومی، ثبت الکترونیکی برنامه ها را کنترل می کند. ارائه سند برای اخذ اقامت و بعداً تابعیت گرجستان، کار دشواری نیست!

متقاضیانی که مایل به اخذ اقامت گرجستان براساس اجازه اقامت موقت خود هستند (که برای شش سال گذشته تمدید شده است)، لازم است موارد زیر را ارائه دهند:

گذرنامه: شهروند خارجی باید فتوکپی پاسپورت معتبر خود را ارائه دهد.

مدارکی مبنی بر زندگی در کشور: اسنادی که ثابت کند متقاضی از شش سال گذشته به طور قانونی در این کشور زندگی کرده است. آنها می توانند شامل اجازه اقامت موقت و موارد دیگر مانند اثبات محل اقامت باشند.

اظهارات درآمد: شواهدی از درآمد قانونی کسب شده در طول اقامت موقت؛ قرارداد کار یا برگه های پرداخت می تواند ارائه شود.

سایر موارد: اظهارات بانکی نیز می تواند به عنوان مدرک ارائه شود و متقاضی همچنین ملزم به ارائه عکس اخیر با اندازه خاص است.

سوالات متداول در مورد ویزای کاری گرجستان

پردازش درخواست شما و اطلاع از وضعیت ویزای شما، در گرجستان ۷ روز طول می کشد.

معیارهای خاصی وجود دارد که باید برای درخواست مجوز اقامت موقت رعایت کنید. آنها به شرح زیر است:

 • طبق قوانین در گرجستان استخدام شده باشید.

 • برای درمان یا مطالعه در گرجستان باشید.

 • توسط یک آژانس دولتی به عنوان یک متخصص بسیار واجد شرایط دعوت شده باشید.

 • سرپرست یک شهروند گرجی باشید.

 • تحت سرپرستی یک شهروند گرجی باشید یا از نزدیکان شخصی هستید که تابعیت گرجستان را دارد.

 • شما قربانی شرایط خطرناک اجتماعی باشید.

 • تابعیت گرجستان شما لغو شود.

 • در زمین یا املاک و مستغلات به مبلغ صد هزار لاری گرجی سرمایه گذاری کنید یا به همان میزان در هر بانکی در گرجستان سرمایه گذاری کنید.

 • اگر مبلغ یکصد هزار لاری گرجی در گرجستان به طور قانونی سرمایه گذاری کرده باشید.

 

اگر می خواهید بعد از ۳۰ روز نتیجه برنامه خود را بدانید، هزینه آن حدود ۱۸۰ لاری است که تقریباً ۱۱۰ دلار است و اگر می خواهید بعد از ۲۰ روز نتیجه آن را بدانید، ۳۰۰ لاری یعنی ۱۸۰ دلار خواهد بود.

 

مقالات مرتبط ویزای کاری

ویزای سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری گرجستان

انواع مختلفی از مجوزها وجود دارد که به اتباع خارجی اجازه می دهد تا به طور طولانی مدت در این کشور زندگی کنند. این موارد با توجه به هدف اقامت صادر می شود و افرادی که می خواهند به طور نامحدود اقامت گرجستان را اخذ کنند، می توانند پس از اقامت در شش سال گذشته در این کشور، برای این نوع اقامت اقدام کنند. توجه به این نکته ضروری است که اقامت دائم گرجستان تنها پس از این زمان اعطا می شود، دوره ای که متقاضی باید بر اساس اجازه اقامت موقت که تمدید شده است، در کشور اقامت داشته باشد.

یکی از انواع اقامت های طولانی مدت، اقامت از طریق سرمایه گذاری است.

این نوع مجوز اقامت، برای افراد و خانواده های آنها که حداقل سرمایه گذاری در ملک یا غیر از آن را دارند، با ارزش حداقل ۳۰۰۰۰۰ دلار آمریکا (معادل آنها در GEL) صادر می شود.

ارزیابی تخصصی شرایط شما

کارشناسان ما شرایط شما را به صورت رایگان ارزیابی می کنند و در کمترین زمان پاسخ شما را خواهند داد کافیه از قسمت زیر فرم رو پر کنی!
رایگان

مشاوره تخصصی

فرق نمیکنه کجا میخوای بری… متخصصان نیک ویزا بر اساس نیاز شما به شما مشاوره تخصصی میدن و راه رسیدن به هدفت رو بهت میگن
آنلاین

بهترین جا برای انتخاب

ما یه پلتفرم داریم که میتونی بین ۲۰۰ هزار برنامه تحصیلی توی ۱۱۰ کشور و ۳۸۰۰ تا دانشگاه بر اساس شرایط خودت انتخاب کنی
رایگان

گرجستان از زمان های بسیار قدیم قدرتی در تجارت بوده و فعالیت های واردات و صادرات هنوز بخشی مهم از اقتصاد این کشور است. علاوه بر این، گرجی ها به دنبال توسعه و بهبود زیرساخت های جاده ای، دریایی، هوایی و راه آهن خود هستند. نرخ مالیات بر ارزش افزوده استاندارد گرجستان ۱۸٪ است، اما انواع خاصی از فعالیت ها از پرداخت این مالیات معاف هستند.

قراردادهای تجاری لیبرال که توسط گرجستان منعقد شده است، ایجاد تجارت در این کشور را  آسان تر می کند. گرجستان توافق نامه تجارت آزاد با ترکیه و کشورهای مشترک المنافع (CIS) و همچنین سیستم های ترجیحی عمومی با کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا، کانادا، سوئیس یا ژاپن دارد. همچنین، گرجستان از سال ۲۰۰۰ عضو سازمان تجارت جهانی است.

سرمایه گذارانی که می خواهند در گرجستان سرمایه گذاری کنند یا شرکتی در گرجستان افتتاح کنند، می توانند از موقعیت استراتژیک این کشور که بازارهای آسیا را به بازارهای اروپا متصل می کند، بهره مند شوند. گرجستان در منطقه خود، یکی از مهمترین مقاصد سرمایه گذاری است زیرا مقامات محلی مقررات زیادی را برای جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) اعمال کرده اند. برخی از دلایل اصلی سرمایه گذاری در گرجستان به شرح زیر است:

• سرمایه گذاران داخلی و خارجی می توانند از مالیات شرکتی کم و روشی ساده برای ثبت مشاغل بهره مند شوند.
• گرجستان دارای بالاترین میزان سواد در سطح جهانی است که هنگام استخدام کارمندان بسیار مهم است.
• سیاست های مناسب با هدف جذب بیشتر سرمایه گذاری های مستقیم خارجی در این کشور، مانند پیروی از اصل عدم تبعیض 
• بیشتر سرمایه گذاری مستقیم خارجی در گرجستان در زمینه های مالی، حمل و نقل، گردشگری و زیرساخت ها انجام می شود.

گرجستان از نظر آزادی اقتصادی، سهولت انجام کار و عدم وجود فساد در رده بندی بسیار خوبی قرار دارد. با توجه به داده های ارائه شده توسط نسخه جهانی گزارش تجارت جهانی بانک جهانی، گرجستان به عنوان یکی از اصلی ترین مقاصد سرمایه گذاری های خارجی شناخته می شود، چراکه اکنون ۹ مین کشور در سطح جهانی در زمینه سهولت انجام تجارت است.

مهمترین قوانینی که بر سرمایه گذاری‌های خارجی در گرجستان حاکم است، عبارتند از: قانون کارآفرینان، قانون مجوزها، قانون نظارت بر کارآفرینی، قانون مدنی، قانون عمومی اداری، قانون ورشکستگی، قانون کار، قانون  تجارت آزاد و رقابت.

افراد خارجی و شرکتهای خارجی در مورد مالکیت سرمایه شرکتهای گرجی محدودیتی ندارند. با این حال، محدودیت های خاصی برای سرمایه گذاری در بخشهایی مانند دفاع و امنیت اعمال می شود.

گرجستان طزح های تشویقی بسیاری  را برای مشاغل مستقر در مناطق آزاد صنعتی (FIZ) و همچنین موسساتی که در قالب یک شرکت مالی بین المللی، شرکت بین المللی یا  آزاد تأسیس شده اند، ارائه می دهد.
آژانس سرمایه گذاری ملی گرجستان مقام گرجی است که مسئول کمک به سرمایه گذاران خارجی است.

طبق قوانین گرجستان،  اجازه اقامت برای سرمایه گذاران خارجی که بیش از ۱۱۰،۰۰۰ یورو (۳۰۰،۰۰۰ لاری لار) در مشاغل گرجستان سرمایه گذاری می کنند، صادر می شود. این اجازه،  “اجازه اقامت سرمایه گذاری” نامیده می شود.  یک شهروند خارجی  که حداقل ۳۰۰۰۰۰ GEL در گرجستان سرمایه گذاری کرده باشد. می‌تواند این مجوز را دریافت کند. همچنین،  این مجوز  برای اعضای خانواده – همسر و فرزندان – سرمایه گذاران صادر می شود.

اجازه اقامت سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران برای مدت نامحدود صادر می شود.

سرمایه گذاران می توانند پس از ۵ سال زندگی در گرجستان، تابعیت / گذرنامه گرجستان را دریافت کنند.

سوالات متداول در مورد ویزای سرمایه گذاری گرجستان

پس از شش سال (اگر بیش از ۳۰۰۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید و شرایط خاصی را برای گردش مالی داشته باشید، پنج سال)

بله

۱۰۰۰۰۰ دلار، یا اگر برای مجوز دائمی درخواست می کنید، ۳۰۰،۰۰۰ دلار

روند دریافت اجازه اقامت معمولاً کمتر از یک ماه طول می کشد. پس از تأیید دادخواست، می توانید در عرض چند روز اجازه اقامت گرجستان خود را دریافت کنید. فقط حداقل مدارک لازم است. نیازی به ارائه گواهی پلیس، اثبات آدرس، اظهارنامه مالیاتی و غیره نیست حتی اگر از خدمات سریع اختیاری استفاده می کنید هزینه های دولتی بسیار کم است

مقالات مرتبط ویزای سرمایه گذاری

ویزای توریستی

ویزای توریستی گرجستان

انواع ویزای کوتاه مدت گرجستان:

ویزای توریستی گرجستان

برای شهروندان ایرانی نیازی به ویزای کوتاه مدت توریستی نیست.

ویزای C1 برای سفرهایی با اهداف گردشگری به گرجستان مورد نیاز است.

ویزای گرجستان  برای بازدیدهای تجاری

ویزای دسته C3 هنگامی اعمال می شود که فرد با قصد تجاری مرتبط با جلسات تجاری یا شرکت در کارگاه ها و کنفرانس های حرفه ای به گرجستان سفر کند.

ویزای گرجستان  برای بازدید از خانواده، اقوام و دوستان

افرادی که می خواهند به منظور ملاقات با دوستان یا اعضای خانواده خود به گرجستان سفر کنند، باید برای ویزای گروه C2 اقدام کنند.

ویزای گرجستان برای فعالیت های فرهنگی، ورزشی و شرکت در کنفرانس ها

بازدید از گرجستان با هدف شرکت در فعالیت های فرهنگی یا ورزشی در دوره های کوتاه مدت مجاز به دریافت ویزای دسته C3 است.

ویزای گرجستان  برای آموزش کوتاه مدت و دوره کارآموزی.

همچنین برای بازدیدهای کوتاه مدت برای اهداف آموزشی یا آموزشی نیاز به ویزای C3 برای مدت اقامت است که در مدت زمان ۶ ماه به ۹۰ روز محدود می شودبرای ورود به گرجستان برای گردشگری، شهروندان بیش از ۶۰ کشور به ویزا نیاز دارند. گذرنامه شما باید حداقل ۶ ماه پس از تاریخ ورود به گرجستان معتبر باشد و برای پرداخت آنلاین ویزا کارت اعتباری / نقدی لازم است. همچنین متقاضیان باید جزئیات محل اقامت و اثبات اعتبار کافی و بیمه درمانی را ارائه دهند. eVisa کارآمدترین روش درخواست ویزا است و می توان آن را بصورت آنلاین در: ivisa.com ارسال کرد. سایر مدارک مورد نیاز باید هنگام ورود به افسران مرز ارائه شود.

به طور کلی، صدور ویزای توریستی برای گرجستان حدود ۱۰ روز تقویم طول می کشد. با این حال ، ممکن است برای موارد منفی که معاینه دقیق تر لازم است ، تا ۳۰ روز و یا به طور استثنایی ۶۰ روز طولانی شود.

الزامات اخذ ویزای توریستی گرجستان

برای درخواست ویزای توریستی گرجستان نیاز چندانی ندارید. در اینجا آنچه شما باید برای برنامه خود ارائه دهید:

گذرنامه – برای درخواست باید یک دارنده گذرنامه معتبر باشید. علاوه بر این، گذرنامه شما باید حداقل ۶ ماه دیگر از تاریخ ورود به گرجستان، با حداقل دو صفحه خالی، معتبر باقی بماند.

عکس – باید یک عکس اخیر با پس زمینه سفید ارائه دهید. اگر هنگام ورود ویزا دریافت می کنید، باید دو عکس به اندازه گذرنامه داشته باشید تا به برنامه ضمیمه شود.

روش پرداخت – فقط کارت اعتباری / بدهی یا حساب PayPal.

جزئیات محل اقامت شما در گرجستان .

تاریخ سفر شما لطفا توجه داشته باشید ، هنگام ورود به گرجستان، باید موارد زیر را ارائه دهید:

سندی برای اثبات هدف شما از سفر.

بیمه درمانی سفر.

اثبات محل اقامت.

سندی برای اثبات تمکن مالی کافی در طول مدت اقامت خود.

مدت اعتبار ویزای توریسی گرجستان

ویزای کوتاه مدت مطابق با روزهای درخواستی مشخص شده توسط مسافر برای مدت زمان بیش از ۳۰ روز صادر می شود. ویزای ورود چند باره کوتاه مدت حداکثر برای پنج سال اعطا می شود.

بیومتریک

برای درخواست گذرنامه بیومتریک، متقاضی لازم است شخصاً به کنسولگری مراجعه کند تا بیومتریک (عکس ، اثر انگشت و امضا) را ارائه دهد.متقاضی نیازی به دادن بیومتریک نخواهد داشت اگر بیومتریک خود قبلاً جمع آوری شده باشد و بتوان از آن استفاده مجدد کرد. در این حالت متقاضی می تواند خدمات را از طریق پست دریافت کند.کودکان زیر ۹ سال در صورت نمایندگی منافع خود توسط نمایندگان قانونی (والدین، سرپرستان یا سرپرستان) نیازی به حضور در کنسولگری نخواهند داشت. این سرویس ظرف ۴۵ روز از زمان ارسال برنامه ارائه می شود.اعتبار گذرنامه های بیومتریک صادر شده برای افرادی که به ۱۸ سال رسیده اند ۱۰ سال خواهد بود.گذرنامه های بیومتریک صادر شده برای افراد زیر ۱۸ سال به مدت ۳ سال اعتبار دارند.متقاضی می تواند قبل از انقضا گذرنامه فعلی خود، برای گذرنامه بیومتریک جدید اقدام کند. اعتبار چنین گذرنامه جدیدی ۱ ساله خواهد بود. هزینه خدمات ۵۰USD یا معادل آن با واحد پول کشور میزبان خواهد بود.درخواست گذرنامه بیومتریک ممکن است توسط یک شهروند گرجستانی با سن کامل انجام شود. در مورد افراد زیر سن قانونی – توسط نمایندگان قانونی آنها.

گرجستان یا به عبارتی، بالکن اروپا یه کشور  آسیایی و تقریباً همسایه ماست که سالانه مهمانان زیادی از ایران داره. جایی که بلند ترین قله اروپا یعنی البروس یا همون البرز خودمون؛  با ارتفاع ۵۶۴۲ در اون قرار داره.

گرجستان علاوه بر نزدیکی به ایران می­تونه دارای تنوع و جذابیت­های بسیاری برای ما باشه از جمله: انواع لباس، غذا، معماری و موسیقی که  به شکل بومی و سنتی  برقراره.

گرجستان کجاست؟

گُرجِستان ، ساکارْتْوِلُ) کشوری است در منطقهٔ قفقاز اوراسیا که در سرحد آسیای غربی و اروپای شرقی قرار دارد و از غرب با دریای سیاه، از شمال با روسیه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان، و از جنوب شرق با جمهوری آذربایجان هم‌مرز است. پایتخت و بزرگترین شهر آن تفلیس است. مساحت گرجستان ۶۹٬۷۰۰ کیلومتر مربع (۲۶٬۹۱۱ مایل مربع) و جمعیت آن در سال ۲۰۱۶ در حدود ۳٫۷۲ میلیون نفر بوده‌است. گرجستان یک جمهوری متمرکز، نیمه‌ریاستی است و حکومت آن از طریق دموکراسی نیابتی انتخاب می‌شود.

گرجستان یکی از کشورهایی است که در هر دو قارهٔ اروپا و آسیا قرار داشته و یکی از اهداف مقامات سیاسی، عضویت در اتحادیه اروپا و ناتو است؛ که گرجستان در حال حاضر عضو ناظر در اتحادیه اروپا و ناتو می‌باشد.

مردم بومی گرجستان، مردم گرجی مسیحی ارتدکس و پیرو کلیسای ارتدکس گرجی هستند. گرجی‌ها به زبان گرجی کارتولی سخن می‌گویند که زبان رسمی کشور گرجستان است و با الفبای گرجی نوشته می‌شود که یکی از چهارده الفبای موجود در جهان می‌باشد.

گرجستان در زمان باستان با نام ایبریا شناخته می‌شده‌است و امروزه در اکثر زبان‌ها با اشکال گوناگون واژهٔ یونانی “گِئُرْگیا” (Georgia به معنای کشاورزی) شناخته می‌شود.

از زمان بنیان پادشاهی گرجستان باستان یا همان ایبریا توسط پارناواز یکم در سدهٔ چهارم پیش از میلاد تا زمان حمله مغول به گرجستان در سدهٔ ۱۳ میلادی، دورهٔ صلح و آرامش در تاریخ گرجستان است و از حمله مغول به بعد، گرجستان تاریخی پر فراز و نشیب را با ایستادگی در برابر حملات ایرانیان، عثمانی‌ها و روس‌ها گذرانده که واپسین مورد آن حملهٔ روسیه به گرجستان در سال ۲۰۰۸ میلادی است.

آنجا زادگاه شراب است!

تصور جهانی بدون شراب دشوار است (به ویژه در حال حاضر!) و ما باید گرجستان را برای ایجاد آن تشکر کنیم! آنها حداقل ۸۰۰۰ سال است که این نوشیدنی فوق العاده را درست و کامل می کنند. تکنیکی که آنها برای تولید شراب خود استفاده می کنند و شامل یک کوزه سفالی به نام قووری است حتی در فهرست میراث فرهنگی ناملموس بشریت یونسکو نیز ثبت شده است.

گرجستان محل زندگی اولین اروپایی ها بود

قدیمی ترین جمجمه انسان در قفقاز متعلق به یک زوج ۱.۸ میلیون ساله به نام Zezva و Mzia ، در طی یک کاوش باستان شناسی در دمانیسی پیدا شد. آنها به عنوان یک پیوند مهم بین اجداد آفریقایی و اروپایی دیده می شوند.

گرجی ها عاشق میزبانی مهمان هستند!

در گرجستان اعتقاد بر این است که مهمان هدیه ای از طرف خداوند است. هنگام برگزاری یک “سوپرا” (یک جشن سنتی گرجی از مهمانان با آغوش باز استقبال می شود و “tamade” (یک توستمستر) اطمینان حاصل می کند که شما به خوبی تغذیه و سرگرم شده اید. فقط مطمئن شوید که یک لیوان بلند کرده اید و می گویید “Gaumarjos” که به معنای “سلام” در گرجی است.

مناطق مختلف آب و هوایی وجود دارد

گرجستان با اقلیم های مختلف از نیمه گرمسیری تا نیمه بیابانی و حتی آلپ، یکی از متنوع ترین کشورهای دارای محیط زیست در کره زمین است.

عمیق ترین غار جهان در گرجستان یافت می شود.

اگر به غارها علاقه مند هستید، غار Veryovkina را دوست دارید که در میان رشته کوه Gagra در منطقه غرب قفقاز پنهان شده است. این غار به عمق ۲۲۱۲ متر می رسد و عمیق ترین غار روی زمین است!

قفقاز بلندترین رشته کوه اروپا است

بیشتر مردم فقط تصور می کنند که کوه های آلپ بلندترین رشته کوه در اروپا هستند اما در واقع این درست نیست! کوههای قفقاز که در امتداد مرز بین گرجستان و روسیه امتداد دارند در واقع مرتفع تر هستند. بلندترین قله در روسیه است ، اما بلندترین کوه گرجستان، شکارا که ۵۱۹۳ متر طول دارد، هنوز هم تقریباً ۴۰۰ متر بالاتر از مونت بلان فرانسه است.

شما می توانید در بالاترین شهرک اروپا در اینجا زندگی کنید

روستاهای باستانی که اوشگولی را تشکیل می دهند، در منطقه کوهستانی Svaneti واقع شده اند و در ارتفاع خیره کننده ۲۱۰۰ متری از سطح دریا قرار دارند. مناظر خیره کننده درک اینکه چرا آنها تصمیم گرفتند در اینجا ساکن شوند آسان است!

نام پایتخت تفلیس از واژه گرجی به معنای گرم گرفته شده است

در حالی که آب و هوای تفلیس نیمه گرمسیری است، در زمستان هنوز می تواند خنک شود، بنابراین این چیزی نیست که این نام گرم را به آن داده است. این در واقع به دلیل چشمه های آب گرم طبیعی است که در قرن ۵ کشف شد.

این مکان ۳ مکان در فهرست میراث جهانی یونسکو است

مجموعه کلیسای جامع چشمگیر معروف به صومع Gelati، شهر باستانی و پایتخت سابق Mtskheta  و منطقه کوهستانی Svaneti علیا همه این فهرست را در لیست قرار داده اند و بسیاری دیگر در لیست آزمایشی وجود دارد.

زبان منحصر به فرد خود را دارد

زبان گرجی تأثیر بی نظیری از زبان های یونانی و ایرانی دارد که منجر به الفبای خاص خود شده است. در طول تاریخ سه تکرار متفاوت از این زبان وجود داشته است، اما زبانی که امروزه استفاده می شود از ۳۳ حرف تشکیل شده است.

جامعه یهودیان گرجستان یکی از قدیمی ترین انجمن های جهان است

یهودیان گرجی که به دو گروه تقسیم شده اند ، تقریباً ۲۶۰۰ سال در این کشور زندگی کرده اند، در حالی که یهودیان اشکنازی در قرن نوزدهم به این کشور آمده اند.

این موسیقی به دلیل موسیقی چند صدایی معروف است

موسیقی چند صدایی، موسیقی محلی کرال است که توسط ۲ یا بیشتر نفر خوانده می شود و سنت ها پیش از ورود مسیحیت در گرجستان (اوایل قرن ۴ میلادی) است.

جوزف استالین در گرجستان متولد شد

او در سال ۱۸۷۸ در شهر گوری متولد شد که در آن زمان بخشی از امپراتوری روسیه بود. اکنون موزه ای به استالین در گوری اختصاص یافته است که زندگی او را ستایش می کند (بله، تجلیل می کند!).

گرجی ها نام دیگری برای کشور خود دارند

مردم محلی آن را ساکارتلو (Sakartvelo) می نامند و خود را Kartveli می نامند، که به احتمال زیاد از یک منطقه مرکزی در گرجستان – Kartli گرفته شده است. همچنین بحث در مورد اینکه نام گرجستان از کجا آمده است وجود دارد. آیا از سنت جورج، حامی مقدس این کشور است؟ یا جورجی، نام یونانی قبایل کشاورزی است. یا واژه فارسی-عربی گورگ، به معنای سرزمین گرگ ها؟ ما ممکن است هرگز به طور قطعی بدانیم!

گرجستان کشوری بسیار امن برای بازدید است

این کشور در سال ۲۰۱۷ به عنوان ۷مین کشور امن برای بازدید در جهان شناخته شده است، فقط مطمئن شوید که از مناطق خاصی در مرز روسیه فاصله دارید.

برای ورود به گرجستان به گذرنامه معتبر نیاز دارید. 

برای دریافت اجازه اقامت گرجستان، با سالن خدمات عمومی وزارت دادگستری گرجستان تماس بگیرید.
در صورت ترانزیت از گرجستان، مقامات انتظامی و مرزی ممکن است قبل از اعطای ورود به شما، در مورد هدف سفر، وجوه، بیمه، رزرو، بلیط های برگشتی و دعوت نامه های شما جویا شوند.
افراد دارای تابعیت مضاعف باید توجه داشته باشند که قانون گرجستان مسافران را ملزم به ورود و خروج با استفاده از اسناد مسافرتی با یک ملیت می کند.
طبق قوانین گرجستان، شهروندان گرجی از جمله دو تابعیت با گذرنامه گرجستان وارد و از گرجستان خارج می شوند. اگر در ایالات متحده تابعیت گرفته باشید، دولت جورجیا همچنان ممکن است شما را یک شهروند گرجستان بداند.
اسناد خارجی که برای استفاده رسمی در گرجستان در نظر گرفته شده اند باید  احراز هویت شوند. این شامل اسنادی است که برای درخواست مجوز اقامت گرجستان یا مستند کردن تولد کودک متولد گرجستان استفاده می شود.

هزینه ویزا برای ویزای توریستی گرجستان:
هزینه های اعتبار مدت زمان ورود
ورود تک نفره عادی ۱۵ روز ۳ ماه ۱۷۰۰.۰
ورود تک نفره عادی ۳۰ روز ۳ ماه ۲۵۲۸.۰
ورود تک نفره عادی ۱۵ روز ۳ ماه ۲۵۲۸.۰

سوالات متداول در مورد ویزای توریستی گرجستان

پاسپورت  شما باید دارای معیارهای زیر باشد:

اعتبار آن حداقل برای ۳ ماه پس از مدت اعتبار ویزای گرجستان درخواست می شود.
سند باید حداقل شامل ۲ صفحه رایگان نباشد.
آسیب نبیند و نباید شامل اظهارات غیر رسمی شود.
باید در ۱۰ سال گذشته صادر شود.
چگونه می توانم هدف سفر خود را ثابت کنم؟
شما می توانید با ارائه یک دعوت نامه ، نامه ای از موسسه یا سازمان معرفی کننده یا ارائه اسناد دیگری که هدف سفر را اثبات می کنند، هدف از سفر خود را ثابت کنید.

شما می توانید با ارائه موارد زیر مالکیت وجوه مالی کافی را به اثبات برسانید: صورتحساب بانکی سه ماه گذشته، مرجع کارفرمای خود که شامل اطلاعاتی در مورد موقعیت و درآمد شما، سندی برای اثبات تملک املاک و مستغلات، نامه ای از طرف ضامن. نامه یک اسپانسر (با تاریخ و امضا) باید شامل نام و نام خانوادگی حامی مالی، آدرس، اطلاعات تماس، رابطه بین متقاضی و حامی، محل مقصد و مدت زمان، لیست هزینه های حامی مالی باشد.

قیمت ها بسته به زمان پردازشی که انتخاب می کنید تغییر می کنند:
زمان پردازش استاندارد: ۱ روز کاری – ۲۰.۰۰ دلار.
زمان پردازش سریع: ۸ ساعت – ۳۵.۰۰ دلار.
زمان پردازش Super Rush: 4 ساعت – ۶۰.۰۰ دلار.

بله

در هر صورت شما برای ورود به گرجستان به تست منفی PCR و ۱۴ روز قرنطینه نیاز دارید.

از متخصصان نیک ویزا مشاوره بگیرید!

نیک ویزا با کادری مجرب شبانه روز در کنار شماست
آنلاین

مطالب مرتبط با ویزای توریستی کانادا

بخش مورد نظر را از لیست بالا انتخاب کنید.
screen tagپشتیبانی